Do sklepu

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Informacje ogólne

 

Profesjonalny pakiet wspomagający kosztorysowanie.
Wszystkie narzędzia niezbędne w procesie kosztorysowania umożliwiające elektroniczne przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi programami na kolejnych etapach tworzenia profesjonalnego kosztorysu.

 

System ATHENA

 

Zebranie na jednej płycie DVD wszystkich narzędzi niezbędnych w procesie kosztorysowania umożliwia elektroniczne przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi programami na kolejnych etapach tworzenia profesjonalnego kosztorysu. Jednocześnie zakup pakietu uzupełniających się narzędzi, w porównaniu z zakupem poszczególnych jego elementów oddzielnie, gwarantuje wymierną korzyść finansową.

 

 

 

Wszechstronne i kompleksowe narzędzie

 

System ATHENA przeznaczony jest dla firm i osób profesjonalnie zajmujących się wyceną inwestycji/robót budowlanych, m. in. dla firm budowlanych, deweloperskich, pracowni kosztorysowych i inżynieryjnych, biur architektoniczno-projektowych, a także instytucji administracji państwowej i przedsiębiorstw realizujących inwestycje w ramach swojej działalności gospodarczej.

 

 

Aktualizacje i bogata baza katalogowa

 

Wchodzące w skład Systemu ATHENA programy Norma, posiadają bazę ponad 300 katalogów, można aktualizować je poprzez prenumeratę kwartalnika Buduj z Głową. System współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku bazami cenowymi, w tym bazą cenową INTERCENBUD, która może być uaktualniana przez Internet lub ukazującą się co kwartał płytę CD.

 

 

System ATHENA składa się z następujących elementów
  • Norma EXPERT –  program do kosztorysowania
  • Norma PRO – program do kosztorysowania
  • Miara PRO – program do przedmiarowania
  • PLANISTA 6.5.20. – program do harmonogramowania robót budowlanych
  • INTERCENBUD – Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie

 


Program nie umożliwia importu kosztorysów/przedmiarów stworzonych w nielegalnej wersji programu Norma.